9 Susesi Luxury Resort

Susesi Luxury Resort

Stát Turecko
Destinace Belek
Lokace Belek
Last minute Belek Last minute Turecko


Popis
Luxusní resort, který zapůsobí na každého klienta. Komfortní ubytování, vysoký standard služeb na vynikající úrovni. Zajímavě architektonicky řešený hotelový komplex v rozlehlé zahradě nabízí ubytování ve více než 500 pokojích různých cenových kategorií. Doporučujeme hodně náročným klientům všech věkových kategorií, jak párům, které si chtějí odpočinout, načerpat nové síly a nechat se hýčkat službami kvalitního SPA centra, tak i rodinám s dětmi.
Poloha
- golfová hřiště jsou v bezprostřední vzdálenosti - centrum letoviska Belek 1km - mezinárodního letiště je 35 km - centrum turistického centra Antalye 40 km
Ubytování
Luxusní pokoje (De Luxe) jsou vybaveny koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, centrální klimatizací, SAT-TV, telefonem, připojením k internetu, minibarem, bezpečnostní schránkou a balkonem nebo terasou. Za příplatek je pokoj s výhledem na moře. Obsazenost je max. 3 dospělé osoby nebo 2+2 děti. Na vyžádání se nabízí pokoje Senior Suite, Terrace Family (4 nebo 9 osob) a Suite pro 2–4 osoby. HQL Villa má neuvěřitelných 750m2, 4 ložnice a je určená pro 8 osob (vlastní krytý a venkovní bazén, turecké lázně, sauna, pára a jacuzzi).
Vybavení a služby
V hotelu je k dispozici vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, 6 restaurací à la carte (mexická, steak house, turecká, rybí, italská, speciality Dálného východu), několik barů, obchodní arkáda, konferenční místnosti, kadeřnictví, fitness, La Calisse Spa, kosmetický salon a řada relaxačních a regeneračních masáží a kúr, úctyhodných 7500 m2 tvoří pouze vodní plocha, 5 bazénů (jeden z nich vyhřívaný), 2 bazény pro děti, aquapark. Lehátka, slunečníky, matrace a osušky u bazénu i na pláži zdarma. WiFi v lobby i na pokojích zdarma. K dispozici je miniklub a junior klub, minidisko, minikino, restaurace Mini Burger, hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek). Služba lékaře.
Sport a zábava
Zdarma tenisové dvorce (osvětlení a vybavení za poplatek), squash, stolní tenis, volejbal, fitness, basketbal, šipky, plážový volejbal, minifotbal. Za poplatek biliár, bowling, vodní sporty na pláži a potápěčská škola. Denní i večerní animace, živá hudba, diskotéka. La Calisse Spa centrum nabízí saunu, turecké lázně (vstup zdarma), kosmetický salon a řadu relaxačních a regeneračních masáží a kúr (za poplatek).
Další informace
Dopravu do centra Beleku s obchůdky a restauracemi či samotné Antalye lze zajistit místními minibusy tzv. dolmuši či taxi. Vyškolený personál je zárukou kvalitního odpočinku. V blízkosti hotelu jsou golfová hřiště Montgomerie, Cornelia Faldo a Sueno Golf Club.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |